מש אורגני מונבט

מחיר: ₪28.00

שעועית המש בויתה לראשונה בהודו לפני כ- 4,000 שנה, ולאחר מכן התפשטה ברחבי אסיה. כיום, היא ממשיכה למלא תפקיד מרכזי כמרכיב תזונתי ערב לחיך במטבח ההודי והמזרח אסייאתי. פולי שעועית המש מהווים מזון יקר ערך ברפואה האיורוודית בשל ערכם התזונתי, המאזן, והשפעות ניקוי הרעלים שלהם. מהם מופקים נבטי השעועית הנפוצים במטבח הסיני.

שעועית המש האורגנית של נבט השדה הונבטה ונאספה ברגע שבין הפיכתה מזרע לצמח, המעורר את טעמה ומעניק תועלות תזונתיות מועצמות ועיכול קל יותר. אנו מנביטים את שעועית המש שלנו לאורך קצר בהרבה מאשר נבטי השעועית המסורתיים, כך שטעמם ומרקמם מזכיר יותר שעועית מאשר נבט. נבטי שעועית מש הקצרים יותר מכילים כמות משמעותית יותר של חלבון וכן כמות רבה יותר של חומרים מזינים.

לפולי שעועית המש המונבטים שלנו יש טעם עגול, מנחם, הם מתבשלים מהר למדי והם קלים לעיכול. ניתן לבשל אותם עם ירקות ודגנים, מעורבבים עם אורז, לשלבם במרקים ובתבשילי קדרה, להשתמש בהם כבסיס לקארי או לטחון אותם לקמח. ניתן גם להשרות אותם ולהשתמש בהם להכנת סלטים, כריכים ואינספור מנות אסיאתיות. הוסיפו להם מלח ותבלינים ואכלו אותם כחטיף, היישר מהשקית.

זמין ב: 500 גרם

פולי שעועית מש עשירים בחלבון; תכולת הסיבים הגבוהה שלהם מעודדת את בריאות מערכת העיכול, מאזנת את רמות הסוכר בדם ומורידה את רמת הכולסטרול LDL. בנוסף, הם עשירים במיוחד במגנזיום, כולין, מנגן, אבץ, חומצה פולית, ויטמין B1, ויטמין C וויטמין K.

בשל הריכוז הגבוה של פיטונוטריאנטים נוגדי חמצון הכולל פלבנואידים וחומצות פנוליות, יחד עם המגוון הרחב של חומרים מזינים, פולי שעועית המש מציעים הגנה משמעותית נגד מספר מחלות כרוניות הקשורות לגיל, כולל מחלות לב וכלי דם, סוכרת, סרטן, והשמנה.

  • שעועית המש המונבטת שלנו נשטפה, הושרה וניתן לבשל אותה מיד.
  • ניתן להכין שעועית מש מונבטת כמו שעועית מש רגילה בכל מתכון.
  • פולי שעועית מש הם פריכים ובעלי טעם נקי כאשר הם במצבם הגולמי, וחמימים וטעימים כאשר הם מבושלים.
מחיר: ₪28.00