עדשים ירוקות אורגניות מונבטות

מחיר: ₪28.00

העדשים נמנות עם הקטניות המתורבתות הוותיקות ביותר, עם היסטוריה בת 10,000 שנים. כיום, הן משמשות כמרכיב עיקרי במטבח הים תיכוני וההודי. בעוד העדשים עשויות להיות קטנות בגודלן, ערכן התזונתי עצום ובנוסף הן נחשבות לאחת מן הקטניות הקלות ביותר לעיכול.

העדשים הירוקות האורגניות של נבט השדה הונבטו ונאספו ברגע המדויק שבין הפיכתן מזרע לצמח, המעורר את טעמן ומעניק תועלות תזונתיות מועצמות, יחד עם הכנה פשוטה ומהירה.

לעדשים הירוקות המונבטות שלנו יש טעם עדין, אדמתי, והן שומרות על צורתן גם לאחר הבישול. הן רב-שימושיות וניתן להוסיפן למרקים, תבשילים וקארי, או שניתן לבשלן בנפרד ולהגישן לצד אורז, קינואה או דגנים אחרים. ניתן גם להשרות אותן ולאכול אותן ללא בישול בסלטים ירוקים/מבוססי דגנים.

זמין ב: 500 גרם

כעמוד התווך במטבח הצמחוני והטבעוני, עדשים הן מקור עשיר לסיבים, והן בין המקורות הטובים ביותר בעולם לחלבון מן הצומח, עם 50 גרם לכל 100 גרם עדשים. הסיבים המסיסים בעדשים מסייעים בהאטת ספיגת הגלוקוז, התורמת לאיזון רמות הסוכר בדם, ומורידים את רמת הכולסטרול LDL. העדשים גם עשירות בברזל, חומצה פולית, מגנזיום, זרחן ואשלגן. ההנבטה מעצימה רבים מן המרכיבים התזונתיים החיוניים בעדשים, במיוחד את ויטמיני B וויטמין C, ובנוסף מגדילה את היחס של מרבית חומצות האמינו החיוניות.

  • העדשים הירוקות המונבטות שלנו נשטפו, הושרו וניתן לבשל אותן מיד.
  • ניתן להכין עדשים ירוקות מונבטות כמו עדשים ירוקות רגילות בכל מתכון.
  • לעדשים מונבטות גולמיות יש טעם דומה לאפונה טרייה והן משמיעות קול פיצוח מהנה בעת הלעיסה. לשימוש במתכונים ללא בישול, השרו את העדשים המיובשות המונבטות במים עד שהן יכפילו את נפחן היבש.
מחיר: ₪28.00