גרגירי חומוס אורגניים מונבטים

מחיר: ₪28.00

מקורו של החומוס במזרח התיכון לפני כ- 7,000 שנים. קטנייה זו, שצבעה קרם-בז', גודלה לראשונה באגן הים התיכון ובהמשך התפשטה גם להודו ולאתיופיה. כיום, גרגירי החומוס משמשים כמרכיב מרכזי במטבח הים תיכוני וההודי, ומספקים מקור חשוב של חלבון מהצומח יחד עם כמויות גבוהות של סיבים תזונתיים.

גרגירי החומוס האורגניים של נבט השדה הונבטו ונאספו ברגע שבין הפיכתם מזרע לצמח, המעורר את טעמם ומציע תועלות תזונתיות מועצמות ועיכול קל יותר.

לגרגירי החומוס המונבטים שלנו יש טעם נפלא, מרקם מוצק, והם שומרים על צורתם גם לאחר הבישול. הם רב-שימושיים להפליא וניתן להוסיף אותם למרקים, תבשילים, סלטים ופסטות. ניתן גם לטחון אותם להכנת חומוס או פלאפל באיכות מעולה.

זמין ב: 500 גרם

גרגירי החומוס עשירים בחלבון וידועים מזה זמן רב בשל תכולת הסיבים הגבוהה שלהם. הם עשירים במיוחד בסיבים מסיסים המועילים במיוחד לבריאות העיכול ולהפחתת הסיכון לבעיות במעי הגס. החומוס עשיר גם במנגן, נחושת וזרחן, כמו גם בוויטמינים מקבוצת B, בעיקר חומצה פולית, ניאצין וויטמין B-6.

בחומוס יש גם ריכוז יוצא דופן של נוגדי חמצון פיטונוטריאנטים, כולל פלבנואידים וחומצות פנוליות המסייעים בהפחתת הסיכון לסרטן ומחלות לב ומחזקים את המערכת החיסונית.

  • גרגירי החומוס המונבטים שלנו נשטפו, הושרו וניתן לבשל אותם מיד.
  • ניתן להכין גרגירי חומוס מונבטים כמו גרגירי חומוס רגילים בכל מתכון.
  • לגרגירי החומוס הגולמיים יש טעם אדמתי וירוק יותר לעומת הגרסה המבושלת שלהם. לשימוש במתכונים ללא בישול, השרו את גרגירי החומוס היבשים במים עד שהם יכפילו את נפחם היבש.
מחיר: ₪28.00