כוסמין אורגני מונבט

מחיר: ₪23.00

אנו מזמינים אותך ליהנות מן התכונות הנפלאות והאותנטיות של כוסמין, קרוב משפחה ותיק של חיטת דורום שמקורו במזרח הקרוב לפני יותר מ- 8,000 שנה.

מקורם של גרגירי הכוסמין האורגניים שלנו בגרמניה, שם הם גודלו מאז תקופת ימי הביניים. אנו מנביטים את הגרגירים בקפדנות ומייבשים אותם בטמפרטורה נמוכה כדי לייצר מזון בעל ערך תזונתי גבוה, המתעכל בדומה לירק מאשר כדגן.

בניגוד לחיטה מודרנית, הכוסמין טרם הוכלא או עבר מניפולציות כדי לעמוד בצרכי ייצור, ולכן הוא קל יותר לעיכול מאשר זנים אחרים של חיטה. אנשים רבים הסובלים מאי סבילות לחיטה או לגלוטן מגלים כי הם יכולים ליהנות מהיתרונות של כוסמין, במיוחד כאשר הוא מונבט. עם זאת, בעוד הכוסמין המונבט שלנו מכיל פחות גלוטן מאשר כוסמין שאינו מונבט, הוא איננו נטול גלוטן לחלוטין.

הכוסמין המונבט האורגני של נבט השדה הוא בחירה מצוינת להכנת דייסה, כמו גם תבשילים, מרקים או סלטים קרים. ניתן להשתמש בו כתחליף לגרגירי חיטה, אורז חום או דגנים מלאים אחרים במתכונים האהובים עליך. ניתן גם לטחון את הגרגירים לקמח כוסמין מונבט טרי במטחנה הביתית שלכם .

זמין ב: 500 גרם

כוסמין עשיר יותרבחלבון, ברזל ואבץ יחסית לחיטה המצויה, והוא עמוס בחומרים מזינים. זהו אחד מן הדגנים הבודדים שיכולים להתפאר ברמה משמעותית של ויטמיני B, ואלה מועצמים עוד יותר עם תהליך ההנבטה. לחץ כאן כדי לראות פירוט של אחוזי העלייה בחומרים מזינים מסוימים.

  • גרגירי הכוסמין המונבטים שלנו נשטפו, הושרו וניתן לבשל אותם מיד.
  • כוסמין מבושל מונבט צריך להיות לעיס ורך.
  • כדי להשתמש בגרגירי כוסמין מונבטים מיובשים בסלטים או במתכונים ללא בישול, יש להשרות אותם במים עד שהם יכפילו את נפחם היבש.
מחיר: ₪23.00