הסיפור שלנו

ברוכים הבאים

חברת נבט השדה מתמחה בהכנת דגנים, קטניות וקמחים מונבטים מדגנים מלאים אורגניים על מנת להפוך אותם ל-"מזונות על" אמיתיים. מטרתנו היא לעודד אכילת מזון נקי, בריא ועשיר בערכים תזונתיים. כמו כן, לעודד את הפחתת הצריכה של מזון תעשייתי ומזיק, על ידי אספקת מזונות בסיס מזינים ביותר וקלים יותר לעיכול. נבט השדה הינה החברה הראשונה בישראל המציעה את התועלות הבריאותיות של הנבטה באריזה נוחה בעלת חיי מדף ארוכים. כמו כן החברה מציעה את המגוון הרחב ביותר של מוצרים מונבטים המוכנים לשימוש באופן מידי. למד עוד על התהליך שלנו...

למה לבחור מונבט?

השרייה והנבטה הינן שיטות הכנת מזון מסורתיות, מעידן הקדם-תעשייתי ההופכות דגנים וקטניות רגילים למה שהיום נחשב "מזונות על". התהליך מעלה את הערכים התזונתיים של דגנים וקטניות באופן משמעותי, מפחית את רמת המעקבי אנזימים אשר מונעים את ספגיתם בגוף והופך אותם לקלים יותר לעיכול. שיטות אלה דורשות זמן רב וטיפול מדוקדק, מרכיבים שרוב יצרני המזון אינם מוכנים להשקיע בהן על חשבון מהירות, יעילות ורווח כספי. לכן לא תמצאו מוצרים שעברו השרייה או הנבטה ברוב רשתות וחנויות המזון.

תזונה בעולם המודרני

בעידן של יצור מזון מעובד והמוני, רוב המזון מיוצר לא למטרת הזנת הגוף, אלא למטרת מיקסום רווחי העסק, יעילות הייצור, נוחות הצרכן וניצול התמכרויות למזון. העלייה החדה שחלה לאחרונה בבעיות עיכול, רגישות למזון, היפראקטיביות, השמנת יתר, סכרת, הפרעות קשב וריכוז ומחלות כרוניות, הן ללא ספק מקושרות לפרופיל הנמוך של ערכם התזונתי והאיכות הירודה של מזון מעובד הנצרך כיום באופן נרחב.

למרות שצריכת מוצרי מזון מ- 100% דגנים מלאים נחשבת כאופציה יותר בריאה, למעשה דגנים בצורה הרדומה שלהם אינם מציעים את הפוטנציאל התזונתי המלא שלהם ואינם קלים לעיכול.

המחויבות שלנו

אנו בנבט השדה מחוייבים לשיטת הנבטת דגנים וקטניות כדי למקסם את ערכם התזונתי ואת זמינותם לספיגה בגוף, ולהביא את היתרונות של מזונות מונבטים לקהל הרחב. אנו מאמינים בהכנה ועבודה עם מזון מלא בצורתו הטבעית כפי שהטבע יצר. אנו גם מאמינים שתזונת אבות אבותינו החקלאים היא התזונה שאנו זקוקים לה גם היום על מנת להנות מבריאות אופטימלית.

מי אנחנו

נבט השדה הינו עסק בוטיק הממוקם ברמת גן. אנו מציעים דגנים ,קטניות וקמחים מונבטים טרי, כאשר מוצר הדגל שלנו הינו דייסת בוקר טעימה מתערובת דגנים מלאים מונבטים. תהליך ההשרייה, ההנבטה והייבוש מבוצע כולו בעבודת יד. כל הזמנה מוכנה טרי על מנת לספק לכם את המוצר המונבט הטוב והאיכותי ביותר.

אוהבים את החזון ואת המוצרים שלנו?
הרשמו לעדכוני החדשות שלנו!

היה הראשון לשמוע על העדכונים האחרונים מנבט השדה.